Ta oferta pracy jest nieaktualna od 175 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania Materiałowego i Logistyki

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPECJALISTA DS. PLANOWANIA MATERIAŁOWEGO I LOGISTYKI
    BEIERSDORF MANUFACTURING POZNAŃ
    Beiersdorf Manufacturing Poznań to zgrany zespół ponad 400 pracowników, w których potencjał głęboko wierzymy i wspieramy ich wszechstronny rozwój. Jesteśmy firma produkcyjną - najnowsze technologie, urządzenia i systemy zapewniają, że każdy kosmetyk tutaj wyprodukowany to kosmetyk najwyższej jakości. Około 90 procent z nich eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.

    Nowa osoba dołączy do Działu Materials Management w naszej fabryce Beiersdorf Manufacturing Poznań.

    ZADANIA:

    • Kontakty z dostawcami, koordynacja ich pracy, planowanie dostaw oraz dbanie o właściwy poziom i jakość dostaw (OTIF)
    • Audyty procesów logistycznych wewnątrz przedsiębiorstwa i u dostawców oraz wdrażanie procesów naprawczych
    • Analiza kluczowych KPI materiałowych i logistycznych, definiowanie i koordynacja wdrażania akcji naprawczych
    • Analiza i optymalizacja procesów przepływu materiałów i magazynowania, mapowanie strumienia wartości
    • Planowanie i realizacja koncepcji logistycznych w przypadku nowych projektów
    • Tworzenie oraz regularna publikacja raportów w obszarze łańcucha dostaw
    • Tworzenie narzędzi usprawniających pracę planistyczną

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
    • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Praktyczna znajomość operacji magazynowych, głównie w obszarze logistyki wewnętrznej
    • Znajomość procesów planistycznych w obszarze łańcucha dostaw
    • Znajomość zasad audytowania procesów logistycznych a także zasad i narzędzi Lean Manufacturing
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2
    • Znajomość obsługi programu SAP
    • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office (w szczególności Excela)
    • Znajomość VBA
    • Wysokie zdolności analityczne, umiejętność pracy z dużą liczbą danych
    • Nastawienie na pracę zespołową, umiejętność budowania relacji na różnych szczeblach organizacji

    OFERTA BMP:

    • Umowa o pracę
    • Zatrudnienie w nowoczesnym środowisku
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowych strukturach firmy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, przedszkole firmowe, sklepik firmowy, bony sodexo, sala sportowa i wiele innych)