Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania Materiałowego

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Katowice
    NR REF.: 1108499

    Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Specjalisty ds. Planowania Materiałowego.

    Zadania:

    - zachowanie i utrzymanie odpowiedniej ilości i terminowości dostaw
    - codzienna koordynacja transportu
    - codzienna koordynacja dostaw z jednostkami zaopatrzeniowymi
    - koordynacja zadań w przypadku problemów związanych z procesami logistycznymi

    Wymagania:

    - biegły język angielski
    - wykształcenie wyższe (inżynieria/ekonomia z elementami logistyki lub łańcucha dostaw)
    - znajomość systemu SAP

    Nasz klient oferuje:

    - umowę o pracę
    - możliwość rozwoju w globalnych strukturach firmy
    - współpracę z międzynarodowym Teamem
    - dynamiczne środowisko z doskonałą atmosferą
    - pakiety medyczne
    - kartę MultiSport

    Jeśli jesteś osobą spełniającą powyższe wymagania, chcesz się rozwijać w międzynarodowej organizacji zachęcamy do kliknięcia przycisku "Aplikuj"!

    [email protected]