Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Materiałowego

Grupa ŻywiecO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie materiałów opakowaniowych i surowców zgodnie z wyznaczonymi standardami zakupowymi przy jednoczesnej optymalizacji kosztów

  • Nadzorowanie stanu realizacji zamówień i dostaw

  • Utrzymywanie odpowiedniego poziomu zapasu materiałów

  • Weryfikacja możliwości realizacji założonych planów produkcji

  • Zarządzanie końcówkami opakowań do produkcji oraz rozliczanie materiałów pozostałych po promocjach

  • Utrzymywanie prawidłowego przebiegu procesu MRP w SAP HCE

  • Przygotowywanie raportów i analiz w obszarze planowania materiałowego

  • Zapewnienie jak najwyższego poziomu współpracy z producentami i dostawcami materiałów i surowców

Nasze wymagania

  • Znajomość procesów planistycznych, systemów i procesów zarządzania gospodarką materiałową

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w obszarze planowania materiałowego

  • Umiejętności analityczne

  • Zaawansowane umiejętności obsługi pakietu MS Office, praktyczna znajomość systemów MRP/ERP, znajomość systemu JDA będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne, dobra organizacja pracy i systematyczność

To oferujemy

  • Deputat piwny

  • Wczasy pod gruszą

  • Kafeteria MyBenefit

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Szkolenia i działania rozwojowe

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia