Specjalista ds. Planowania Materiału

IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie

  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 17 cze 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

IFA Powertrain Polska
należy do grupy

IFA Holding GmbH,

jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej, oferując unikalne rozwiązania dla każdego klienta. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler, Audi, Porsche, Ford, Ferrari. Dostarczamy to, co najlepsze.

Pasja w działaniu oraz zaangażowanie naszych pracowników są podstawą innowacji i nowoczesnych technologii.

Dzięki temu pomagamy kształtować przyszłość motoryzacji i reagować na przyszłe potrzeby naszych klientów.

Jako IFA Holding GmbH prowadzimy działalność

w Europie – Niemcy (Haldensle-ben, gdzie znajduje się siedziba firmy), USA – Charleston, Azja – Szanghaj.

W IFA Powertrain Polska produkujemy m.in. półosie dla grupy Daimler.

Produkujemy półosie, napędzamy przyszłość motoryzacji

Dołącz do nas!

  • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach grupy IFA, jak i w szkoleniach zewnętrznych – rozwój ludzi jest dla nas priorytetem
  • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, mile widziane logistyka
  • doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej
  • praktycznej znajomość operacji magazynowych, planowania i realizacji procesów zakupowych
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • samodzielności w działaniu, rzetelności
  • analitycznego podejścia i umiejętności pracy z dużą liczbą danych
  • praktycznej znajomości systemu SAP
  • dynamizmu w działaniu, operatywności i zaangażowania
  • gotowości do pracy pod presją czasu

Kluczowe zadania na tym stanowisku dotyczą:

  • planowania i kontrolowania materiałów niezbędnych do produkcji
  • prognozowania i zamawiania materiałów, ustalania dostępności komponentów ( kontrola i optymalizacja poziomu zapasów)
  • planowania i nadzoru procesu inwentaryzacji
  • kontrolowania terminów i jakości dostaw materiałów (przetwarzanie harmonogramów dostaw)
  • przetwarzania zleceń wysyłek oraz opracowywanie dokumentacji wysyłkowej dotyczącej dostawa do dostawców
  • pracy z dokumentacją materiałową (kontrola faktur za fracht, przetwarzanie procedur celnych)
  • przygotowywania raportów oraz analiz
  • współpracy z innymi działami
  • współpracy przy ocenie dostawców

CV proszę przesłać klikając w przycisk aplikowania podając w tytule wiadomości: Specjalista ds. Planowania Materiału

Każda aplikacja powinna zawierać poniższą klauzulę informacyjną:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez IFA Powertrain Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Zimnej Wódce, ul. Europejska 8, zwaną dalej „Administratorem” na potrzeby prowadzenia obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać te zgodę.”

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest IFA Powertrain Polska z siedzibą w Zimnej Wódce, ul. Europejska 8, 47-143 Ujazd wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000617797. Wszystkie informacje dotyczące danych osobowych prosimy kierować na piśmie do IFA Powertrain Polska Sp. z o.o ul. Europejska 8 w Zimnej Wódce, 47-143 Ujazd lub poprzez adres email:[email protected]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy