Ta oferta pracy jest nieaktualna od 132 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania

  • Mazowieckie, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Specjalista ds. planowania

    Mazowieckie 29648/001

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. planowania.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży home&living/DIY. Firma posiada rozpoznawalna markę, mimo tego pozostała firmą rodzinną, gdzie standardy pracy są na najwyższym poziomie

    Opis stanowiska

    Koordynacja procesów w zakresie łańcucha dostaw: optymalizacja procesów logistycznych, planowanie zapasów, zapewnienie dostępności produktów

    Identyfikacja możliwości ulepszenia wskaźników KPI dostawców oraz doskonalenie procesów logistycznych

    Współpraca przy tworzeniu planów produkcyjnych

    Prowadzenie projektów zmierzających do obniżenia kosztów logistycznych

    Profil kandydata

    Wykształcenie wy¿sze (preferowane kierunki ekonomiczne lub logistyczne)

    Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    Zdolność analitycznego myślenia

    Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel)

    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy

    Możliwość rozwoju zawodowego

    Ciekawą prace pełną wyzwań

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page