Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. planowania monitorowania i ewaluacji

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Adecco Poland Sp. z o.o.

Mokotowska 14

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Rekrutujemy dla

Naszym partnerem jest jedna z największych organizacji humanitarnych, która pomaga ofiarom katastrof, klęsk żywiołowych i konfliktów zbrojnych.

Rekrutacja dotyczy działań pomocowych realizowanych w ramach odpowiedzi na kryzys migracyjny związany z konfliktem w Ukrainie.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia technicznego związanego z planowaniem i wdrażaniem działań pomocowych, w tym programu pomocy finansowej dla osób w kryzysie migracyjnym
  • Opracowywanie i wdrażanie narzędzi monitorujących realizowane działania
  • Badanie postępów realizacji prowadzonych działań
  • Opracowywanie sprawozdań merytorycznych z realizacji prowadzonych działań, jak również raportów sytuacyjnych i biuletynów informacyjnych
  • Czuwanie nad terminową realizacją cyklu projektowego

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania informacją, statystyki lub pokrewne
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego, znajomość języka ukraińskiego - mile widziana
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy związanej z gromadzeniem i analizą danych, planowaniem, monitorowaniem, ewaluacją i sprawozdawczością
  • Umiejętność organizacji, analizy i syntezy dużej ilości danych i informacji oraz konstruktywnego konstruowania wniosków
  • Doświadczenie w realizacji programów związanych ze wsparciem finansowym – mile widziane

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pełne wdrożenie

Jeśli chcesz pracować w środowisku międzykulturowym, zdobyć wyjątkowe doświadczenie i posiadasz niezbędne kompetencje a jednocześnie chcesz nieść pomoc potrzebującym, zapraszamy do składania aplikacji.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Specjalista ds. planowania monitorowania i ewaluacji, Mokotowska 14, Śródmieście, Warszawa