Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania

La Lorraine Polska sp.z o.o.

  • Nowy Dwór Mazowiecki

    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie krótko i długoterminowych planów produkcyjnych w oparciu o zapotrzebowanie klientów oraz utrzymywanie ustalanych miesięcznych stanów magazynowych.

  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych oraz tworzenie raportów

  • Zarządzanie stanami magazynowymi oraz koordynacja przepływu wyrobów gotowych

  • Wprowadzanie nowych rozwiązań z zakresu planowania oraz udział w projektach

  • Administrowanie danymi produkcyjnymi w systemie SAP

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości produkcji i terminowej realizacji zamówień klientów (Dział Obsługi Klienta, Produkcji, Sprzedaży, Magazyny)

  • Aktywna komunikacja o pojawiających się zagrożeniach i ograniczeniach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: Zarządzanie Produkcją, Logistyka)

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość systemu SAP ERP oraz narzędzi planistycznych (MRP) i master data

  • Znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym (PowerBI mile widziany)

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji lidera w swojej branży

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz JASNA ŚCIEŻKA ROZWOJU

  • Godziny pracy – 8-16

  • Przyjazna atmosferę, wysokie standardy pracy

  • świąteczne KARTY PRZEDPŁACONE, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku

  • Narzędzia pracy odpowiednie do zajmowanego stanowiska

  • Dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty MultiSport, Sport i Kultura

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • świeże pieczywo na śniadanie

La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości wyrobów piekarniczych i europejski lider w produkcji pieczywa. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją.

Dołącz do nas!

Postaw na stabilizację i stań się członkiem Zespołu, który jest zbudowany na zaufaniu, wsparciu oraz docenieniu.

Przewiń do profilu firmy