Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Planowania

La Lorraine Polska sp.z o.o.O firmie

  • Nowy Dwór Mazowiecki
    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie krótko i długoterminowych planów produkcyjnych w oparciu o zapotrzebowanie klientów oraz utrzymywanie ustalanych miesięcznych stanów magazynowych.
  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych oraz tworzenie raportów
  • Zarządzanie stanami magazynowymi oraz koordynacja przepływu wyrobów gotowych
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań z zakresu planowania oraz udział w projektach
  • Administrowanie danymi produkcyjnymi w systemie SAP
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości produkcji i terminowej realizacji zamówień klientów (Dział Obsługi Klienta, Produkcji, Sprzedaży, Magazyny)
  • Aktywna komunikacja o pojawiających się zagrożeniach i ograniczeniach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: Zarządzanie Produkcją, Logistyka)
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu SAP ERP oraz narzędzi planistycznych (MRP) i master data
  • Znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym (PowerBI mile widziany)
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji lidera w swojej branży
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz JASNA ŚCIEŻKA ROZWOJU
  • Godziny pracy – 8-16
  • Przyjazna atmosferę, wysokie standardy pracy
  • świąteczne KARTY PRZEDPŁACONE, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku
  • Narzędzia pracy odpowiednie do zajmowanego stanowiska
  • Dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty MultiSport, Sport i Kultura

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • świeże pieczywo na śniadanie

La Lorraine Polska sp.z o.o.

La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości wyrobów piekarniczych i europejski lider w produkcji pieczywa. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją.

Dołącz do nas!

Postaw na stabilizację i stań się członkiem Zespołu, który jest zbudowany na zaufaniu, wsparciu oraz docenieniu.

Specjalista ds. Planowania, Nowy Dwór Mazowiecki