Oferta pracy

Specjalista ds. planowania operacyjnego

COLIANO firmie

  • Srebrna 22, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

COLIAN

Srebrna 22

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości produkcji w oparciu o planowanie i harmonogramowanie dostaw materiałowych, wywoływanie zamówionych materiałów

  • Analiza potrzeb materiałowych surowców i opakowań

  • Ustalenie optymalnych terminów dostaw zakontraktowanych materiałów

  • Sprawna realizacja zamówień systemowych

  • Koordynacja pracy magazynów materiałowych, nadzór nad poziomem stanów magazynowych oraz kontrola poziomu optymalnego stanu zalegania

  • Profesjonalna współpraca z dostawcami

Nasze wymagania

  • Zdolności analitycznych

  • Ogólnej wiedzy o używanych materiałach

  • Predyspozycji do rozmów z kontrahentami – zdolności negocjacyjnych

  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera – MS Office – Word, Excel

  • Umiejętności poszukiwania rozwiązań w dynamicznym procesie prognostyczno - planistycznym

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi systemu SAP

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne