Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania Operacyjnego

  • Jaworzno, śląskie
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

    Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. pracowników odpowiada na potrzeby kilku milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie pracowników.

    To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. Poszukujemy ludzi chętnie rozwijających swoje kompetencje, otwartych na nowe wyzwania, innowacyjnych oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami.

    Biomasa Grupa TAURON sp. z o.o., jest specjalistyczną firmą zajmującą się pozyskiwaniem, transportem i przetwarzaniem biomasy na potrzeby energetyki zawodowej oraz realizuje projekt zagospodarowania ubocznych produktów spalania i wydobycia dla Grupy TAURON.

    Miejsce pracy:

    Jaworzno

    Obowiązki:

    • bieżąca współpraca ze Spółkami Grupy Kapitałowej w zakresie planowania i bilansowania dostępnych strumieni produktowych;
    • planowanie produkcji i alternatywnych źródeł dostępności;
    • bieżąca kontrola realizacji zleceń produkcyjnych, dostaw towarów i surowców;
    • planowanie i optymalizacja poziomu zapasów magazynowych na produkty, towary i surowce przy współpracy z właściwymi komórkami organizacyjnymi firmy oraz zewnętrznymi uczestnikami łańcucha dostaw;
    • prowadzenie analiz w obszarze funkcjonowania łańcucha dostaw oraz monitoring kosztów;
    • opracowywanie i wdrażanie nowych standardów logistycznych;
    • administrowanie danymi podstawowymi systemów informatycznych w zakresie logistyki, zasilanie systemów informatycznych zewnętrznymi danymi (plany, prognozy itp.);
    • udział w rozwoju i modernizacji systemów informatycznych w celu usprawnienia procesów zarządzania łańcuchem dostaw;
    • udział w przygotowywaniu budżetów rocznych, prognoz, planów krótko i długoterminowych;
    • udział w prowadzeniu projektów w celu wdrażania działań rozwojowych wspierających realizację strategii Spółki i Grupy Kapitałowej;

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie/wyższe - preferowane kierunki logistyka, zarządzanie procesami produkcyjnymi;
    • minimum 3 lata pracy;
    • praktyczna wiedza w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw;
    • znajomość modułów produkcyjnych systemów klasy ERP (IFS lub SAP) będzie dodatkowym atutem;
    • zdolności analitycznego i koncepcyjnego myślenia, samodzielność w rozwiązywaniu zadań;
    • dynamizm i skuteczność w działaniu, systematyczność, terminowość, komunikatywność;
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i Access;
    • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
    • prawo jazdy kat. B;

    Oferujemy:

    • interesującą pracę w dynamicznym i rozwojowym zespole;
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
    • niezbędne narzędzia pracy;
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz korzystania z wiedzy i doświadczeń korporacyjnych;
    • możliwość pracy w jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w  Polsce;

    Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego, z zaznaczeniem oczekiwań finansowych i czasu, w którym kandydat może podjąć pracę.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29. 08. 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

    Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.