Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania - Planista Produkcji

Bolsius Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Krotoszyn, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Bolsius Polska Sp. z o.o. to międzynarodowy producent szerokiego asortymentu świec, wkładów i zniczy. Bogata historia przedsiębiorstwa sięgająca 1870 roku ugruntowała solidną pozycję firmy, która zatrudniając około 1000 pracowników, projektuje i produkuje świece w niezliczonych wzorach i rozmiarach, eksportowanych do ponad 50 państw na całym świecie.  W Polsce firma Bolsius jest obecna od przeszło 20 lat. Tradycja, ciągły rozwój i innowacja, to istotne elementy wizji rozwoju firmy.

Obecnie w związku z intensywnym rozwojem prowadzimy rekrutację na stanowisko:
SPECJALISTA DS. PLANOWANIA - PLANISTA PRODUKCJI

Zadania:

  • Planowanie przebiegu procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży oraz dostępne zasoby
  • Opracowywanie planów produkcji krótko i średnioterminowych
  • Opracowywanie szczegółowego planu i harmonogramu produkcji dla poszczególnych maszyn i urządzeń oraz kontrola jego realizacji
  • Wprowadzanie zleceń produkcyjnych do systemu
  • Sporządzanie kompleksowych analiz i raportów (w ramach powierzonych obszarów produkcji)
  • Sprawdzanie dostępności komponentów do zleceń produkcyjnych
  • Monitorowanie stanu zapasów i surowców w magazynie oraz wydawanych na produkcję
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi, terminowość i poprawność realizacji zleceń
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych i interweniowanie w razie problemów
  • Współpraca z działami: Sprzedaży, Produkcji, Utrzymania Ruchu, Zaopatrzenia, Technicznym oraz Finansów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, specjalność: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Logistyka, Zarządzanie Łańcuchem Dostaw, Ekonomia lub pokrewne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Znajomość programów klasy ERP wykorzystywanych do planowania produkcji
  • Znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz podejmowania działań proaktywnych w odniesieniu do zmieniających się zapotrzebowani działu produkcji
  • Samodzielność, skrupulatność oraz terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu

Oferta:

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczny czas pracy (pracę rozpoczynamy pomiędzy 7:00, a 8:30)
  • Możliwość rozwoju osobistego i realizacji samodzielnych projektów
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez zakład na podstawie umowy o pracę
  • Udogodnienia dla osób kontynuujących naukę zaocznie
  • Praca w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach
  • Dodatkowe benefity dla pracowników
  • Atrakcyjne premie za rekomendacje nowych pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
lub o kontakt telefoniczny pod numerem 668 498 802.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bolsius Polska z siedzibą w Zalesiu Małym moich danych osobowych zawartych w przesyłanym przeze mnie zgłoszeniu  (w tym CV) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych z moim udziałem (zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego  i Rady UE 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy