Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Popytu

ABB Sp. z o.o.O firmie

  • Przasnysz, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony.

W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

Jako Specjalista ds. Planowania Popytu będziesz odpowiedzialny za generowanie planu popytu i racjonalizację gotowych towarów w ścisłej koordynacji z odpowiednimi funkcjami. Do Twoich zadań będzie należało mierzenie, raportowanie i dążenie do poprawy planowania popytu i dokładności prognozowania.
Specjalista ds. Planowania PopytuNumer ref.: PL77187330_E1

Twoje obowiązki

  • Analiza i interpretacja danych historycznych.
  • Bieżące pozyskiwanie danych z działów (marketing i sprzedaż, zakupy, produkcja) niezbędnych do aktualizacji prognoz.
  • Tworzenie i modyfikowanie prognoz, analiza odchyleń.
  • Przygotowywanie raportów i analiz.
  • Wskazywanie ryzyk i obszarów do usprawnienia procesów planistycznych.
  • Bieżące wsparcie procesów planistycznych.

Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne).
  • Udokumentowane doświadczenie w zakresie pracy z planowaniem zasobów przedsiębiorstwa oraz standardowymi procedurami operacyjnymi.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość ERP do obsługi zamówień materiałów, platformy – Pro-Supply/SAP MM.
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MSOffice.
  • Nastawienie na efektywną współpracę.
  • Koncentrowanie się na rozwiązywanie problemów.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.
  • Miłą atmosferę pracy.

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Multikafeteria

Ogłoszenie archiwalne