Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Popytu

OBI Centrala Systemowa

Aleja Krakowska 102

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i składanie zamówień do dostawców w oparciu o propozycję systemu prognostycznego Logomate oraz zapewnienie odpowiedniej parametryzacji tego narzędzia;

  • Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej dostępności produktów  w Magazynie Centralnym, przy zachowaniu optymalnej struktury zapasu i realizacji celów rotacyjnych Firmy;

  • Wsparcie Category Managerów w zarządzaniu cyklem życia produktów, dokonywanie cyklicznych analiz struktury zapasu i inicjowanie działań naprawczych;

  • Tworzenie wspólnie z Category Managerami planów sprzedaży oraz harmonogramu dostaw dla produktów sezonowych i akcyjnych;

  • Monitorowanie realizacji zamówień i wyjaśnianie nieprawidłowości z Operatorem Logistycznym i Dostawcami;

  • Udział we wdrażaniu nowych projektów.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie planowania popytu i zaopatrzenia na szerokim asortymencie produktów;

  • Doświadczenie w pracy z systemami prognostycznymi;

  • Doświadczenie we współpracy z Category Management i Magazynem;

  • Biegła znajomość Microsoft Office;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość asortymentu marketów budowlanych i wyposażenia wnętrz będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju i udziału we wdrażaniu ciekawych projektów logistycznych;

  • Benefity, min. opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, możliwość nauki j. angielskiego, ubezpieczenie na życie, szkolenia;

  • Dobrą atmosferę w stabilnej Firmie i Zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

OBI to międzynarodowy koncern o ponad 50-letniej tradycji, który jest jedną z wiodących marek na polskim i europejskim rynku budowlanym (ponad 500 marketów). Obecnie w Polsce OBI dysponuje 59 marketami (realizowane są kolejne inwestycje) i zatrudnia ponad 6 tysięcy osób. OBI swój sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług.

Przewiń do profilu firmy