MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.

Specjalista ds. planowania potrzeb materiałowych

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.O firmie

  • Ostrów Wielkopolski

    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i weryfikacja planów dostaw materiałów do produkcji od dostawców zgodnie z planem produkcji i wymaganiami klienta

  • Codzienne sprawdzanie pokrycia dla zakupionych części

  • Kontrola terminowości dostaw od dostawców zgodnie z harmonogramem dostaw

  • Kontrola i optymalizacja poziomu zapasów dla powierzonych materiałów w ramach wyznaczonych celów

  • Monitorowanie wyników dostawców w zakresie jakości dostaw (główne KPI: OTD, ilość dostarczona vs. EDI, ASN, opakowania)

  • Inicjowanie procesu reklamacji z dostawcami w przypadku odchyleń logistycznych

  • Współpraca z planistami transportu i zakupów w celu optymalizacji łańcucha dostaw

  • Współpraca w zakresie Breakpoint oraz procesów SOP i EOP

  • Zarządzanie opakowaniami zwrotnymi dostawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane na kierunku Logistyka, Zarządzanie lub pokrewne

  • Płynna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w zakresie planowania potrzeb materiałowych w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość innego języka europejskiego będzie dodatkowym atutem

  • Zaawansowana umiejętność obsługi programu Excel

  • Umiejętność obsługi SAP ERP jest mile widziane

  • Bardzo dobra umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i sumienność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości

  • Pakiet szkoleń dający możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach

  • Pakiet benefitów (Medicover, dofinansowanie karty MultiSport, wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz kosztów nauki)

  • Atrakcyjne oferty i zniżki pracownicze (np. ubezpieczenie grupowe, tańsze produkty i usługi)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie

  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)

Razem osiągamy więcej - #StrongerTogether. Łącząc pracę zespołową z pasją do motoryzacji staliśmy się wiodącym międzynarodowym partnerem rozwojowym oraz dostawcą dla branży motoryzacyjnej. Poszukujemy osób, które wspólnie z nami będą kształtowały mobilność jutra. Bądź częścią pełnego wizji przedsięwzięcia, w którym 79 000 pracowników na całym świecie tworzy nowe zrównoważone rozwiązania dla e-mobilności i silników spalinowych. Dołącz do MAHLE i rozwijaj się pracując we wspaniałych zespołach.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.