Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania

Lisner Sp. z o.o.O firmie

  • Strzeszyńska 38/42, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Lisner Sp. z o.o.

Strzeszyńska 38/42

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zabezpieczanie zapasów magazynowych wyrobów gotowych w krótkookresowym horyzoncie czasowym

  • Harmonogramowanie planu produkcji

  • Analiza prognoz sprzedaży i regularnej kontroli stanów magazynowych wyrobów gotowych

  • Uczestnictwo w projektach zmian surowców i opakowań poprzez analizę stanów magazynowych

  • Planowanie produkcji na podstawie zamówień, prognoz sprzedaży, dostępnych zasobów produkcyjnych i materiałów

  • Przygotowanie zleceń produkcyjnych oraz monitorowanie ich realizacji

  • przygotowanie danych i raportów do obliczania wskaźników wydajności i efektywności

  • Prognozowanie zapotrzebowania na moce produkcyjne na podstawie długoterminowych planów sprzedaży

  • Przeglądy procesów i udział w pracach nad ich usprawnieniem

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości produkcji i terminowej realizacji zamówień klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie w procesie planowania produkcji

  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (głównie MS Excel)

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim i/lub niemieckim (warunek konieczny)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zdolności analityczne i decyzyjne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość zagadnień celnych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Praca z nami nigdy nie jest nudna i monotonna

  • Jesteśmy zgranym zespołem, pracujemy w przyjaznej atmosferze

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna - w tym coroczne szczepienia przeciw grypie, karta sportowa, kursy językowe Berlitz, bonus na święta, ubezpieczenie na życie)

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Lisner w Polsce to ponad tysiąc świetnych pracowników, którzy na co dzień budują sukces firmy i przyczyniają się do zadowolenia milionów klientów. Stawiamy na róznorodność - zarówno w zakresie naszych produktów, jak i naszych pracowników - to dzięki temu marka Lisner niezmiennie przoduje na rynku.

Przewiń do profilu firmy