Oferta pracy

Specjalista ds. planowania

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Kutrzeby 10

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie harmonogramów zajęć na podstawie programów i obciążeń pracowników etatowych oraz ustaleń z pracownikami zewnętrznymi

  • Bieżąca aktualizacja harmonogramów zajęć

  • Współtworzenie kalendarza roku akademickiego

  • Przygotowanie danych, raportów, zestawień

  • Administrowanie salami wykładowymi

  • Inne prace biurowe

Nasze wymagania

  • Myślisz analitycznie, lubisz łamigłówki, szarady, dostrzegasz zależności, łączysz różne elementy, które w efekcie dają spójną i przemyślaną całość

  • Znasz Excela w stopniu pozwalającym na wykonywanie codziennych zadań np. przygotowanie prostych zestawień, raportów, harmonogramów

  • Poznawanie nowych systemów IT to dla Ciebie pestka

  • Jesteś uważny/a, zwracasz uwagę na szczegóły, dbasz o wysoką jakość swojej pracy

  • Masz wysoką kulturę osobistą, potrafisz komunikować się z przedstawicielami różnych środowisk

  • Skutecznie działasz pod presją czasu, w trudnych sytuacjach koncentrujesz się na poszukiwaniu kreatywnych rozwiązań

  • Rozumiesz sens pracy zespołowej, wiesz że dzięki współpracy możesz osiągnąć więcej

  • Masz doświadczenie w tworzeniu złożonych harmonogramów i grafików – mile widziane

  • Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na codzienną komunikację – mile widziane

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny

  • Możliwość skorzystania z dofinansowania do pakietu Multisport i Multibenefit

  • Zniżki na studia magisterskie i podyplomowe dla pracownika i jego rodziny

  • Zniżki na kursy językowe

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny to niepubliczna uczelnia akademicka prowadząca działalność badawczą oraz oferująca studia o profilu praktycznym i akademickim w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Katowicach.

Uczelnia należy do grona najbardziej aktywnych ośrodków badawczych w Polsce, a jej pracownicy mają realny wpływ na rozwój wielu dziedzin nauki. Wyniki prowadzonych przez nich badań znajdują zastosowanie w różnych obszarach gospodarki i życia społecznego. Na uczelni działa kilkanaście jednostek badawczych prowadzących interdyscyplinarne projekty.

Zespół Uniwersytetu SWPS tworzy ponad 700 osób – pracowników akademickich i pionu biznesowo-organizacyjnego. Uczelnia jest atrakcyjnym miejscem rozwoju zawodowego, zapewnia system atrakcyjnych benefitów pracowniczych. Tworzymy zróżnicowane i współdziałające środowisko profesjonalistów ceniących pracę na rzecz studentów, tworzenie wiedzy i jej praktyczne wykorzystanie. Pracownikami i współpracownikami uczelni są wybitni naukowcy, odnoszący sukcesy praktycy, artyści i przedstawiciele świata mediów.

Przewiń do profilu firmy