Specjalista ds. Planowania Procesów Logistycznych (Dział Techniki i Rozwoju)

KIRCHHOFF Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie koncepcji logistycznych dla nowych projektów w odpowiedzi na zapytania ofertowe Klientów Grupy KIRCHHOFF Automotive na poziomie europejskim i globalnym,
  • Analiza Specyficznych Wymagań Klientów (CSR) w zakresie logistyki,
  • Opracowywanie kalkulacji kosztowych w zakresie: kosztów logistyki, transportu, opakowań i magazynów oraz odpraw celnych dla nowych projektów i ofert,
  • Przygotowywanie propozycji opakowań na podstawie modeli 3D produktów z uwzględnieniem Specyficznych Wymagań Klientów,
  • Rozwój opakowań specjalnych we współpracy z Klientem,
  • Analiza ofert operatorów logistycznych i dostawców opakowań,
  • Merytoryczne wsparcie Działów Sprzedaży i Zarządzania Programami w zakresie zapytań ofertowych,

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym w obszarze logistyki / łańcucha dostaw
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie procesów logistycznych,
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Samodzielność oraz zdolności organizacyjne,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Intersująca praca w kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju w obszarze innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii Automotive
  • Opieka zdrowotna Luxmed
  • Kantyna/Stołówka zakładowa z dofinansowaniem do posiłków
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Świadczenia świąteczne (Wielkanoc/Boże Narodzenie)
  • Świadczenie wakacyjne oraz dofinansowanie zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Możliwość nauki języków obcych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku Aplikuj.

Specjalista ds. Planowania Procesów Logistycznych (Dział Techniki i Rozwoju), Mielec