Oferta pracy

Specjalista ds. planowania procesów logistycznych

Seifert Automotive Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jawor

    Jawor, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie, planowanie i wdrażanie procesów logistycznych na bazie wymagań klienta,

  • Planowanie, sterowanie i terminowa kontrola ewolucji projektu,

  • Współpraca z klientem oraz kadrą menadżerską spółki

  • Dopasowanie i optymalizacja stosowanych środków pomocniczych,

  • Optymalizacja procesów logistycznych i powierzchni,

  • Analiza systemów i funkcjonujących procesów na bazie zestawionych danych,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w obszarze logistyki- branża motoryzacyjna

  • mile widziane doświadczenie z zarządzaniu projektami

  • dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,

  • doświadczenie w logistyce produkcyjnej

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielność w działaniu

  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • udział w tworzeniu i realizacji nowego projektu – zdobycie ciekawego doświadczenia

  • pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Seifert Automotive Polska Sp. z o.o.

Seifert Automotive Polska Sp. z o.o. jest córką Spółki Seifert Polska dynamicznej, doświadczonej i elastycznej w działaniu firmy świadczącej wysokiej jakości usługi w branży TSL. Oferującej innowacyjne, inteligentne rozwiązania w zakresie zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji, a także magazynowania i logistyki produkcyjnej. Współpracuje z renomowanymi koncernami z branży motoryzacyjnej, chemicznej i papierniczej.

Spółki są częścią Seifert Logistics Group, która od 70 lat intensywnie rozwija się na rynku Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej. Szybki rozwój Grupy zaowocował powstaniem nowych filii w Niemczech, Czechach i Polsce oraz rozszerzeniem działalności o spedycję kolejową i lotniczą.

Naszą największą wartością są ludzie - dzięki zaangażowanym i zmotywowanym pracownikom oraz wspólnej pracy zespołowej, rozwinęliśmy się do jednego z największych usługodawców logistycznych.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteście Państwo gotowi na nowe zadania i nasze ogłoszenie wzbudziło Państwa zainteresowanie, chętnie poznamy Państwa osobiście.