Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. planowania procesów produkcyjnych

MAN Trucks Sp. z o.o.O firmie

MAN Trucks Sp. z o.o.

Doktora Rudolfa Diesla 1

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie planów pracy, analiz i wdrożenie nowych części z wykorzystaniem metodyki MTM,

  • Planowanie i projektowanie efektywnych procesów produkcyjnych zgodnie z zasadami Lean Manufacturing w uwzględnieniu wymagań ekonomii i ergonomii,

  • Definiowanie cyklu pracy procesów montażowych, za pomocą nowoczesnych narzędzi informatycznych,

  • Koordynacja i wdrażanie koncernowych strategii w zakresie produkcji,

  • Ścisła współpraca w międzynarodowym środowisku celem wdrożenia nowych projektów,

  • Specyfikowanie oprzyrządowania oraz przeprowadzanie prób technologicznych,

  • Współpraca z dostawcami/ odbiór maszyn i urządzeń,

  • Sporządzanie dokumentacji technicznej i rysunkowej z obszarów pracy zakładu,

  • Dokonywanie zmian do istniejących rozwiązań w celu poprawy ich wydajności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (budowa maszyn, inżynieria produkcji lub pokrewne),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (technolog/ planista procesów montażowych lub logistycznych),

  • Praktyczna znajomość metod oraz narzędzi Lean Manufacturing,

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - preferowany (min. B2) i/lub języka angielskiego (min. B2),

  • Biegła obsługa pakietu MS Office i programu AutoCad,

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi MTM (MTM1/MTM UAS)/ znajomość metodologii wykorzystywanej w koncernie VW (VW ap)

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju firmy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet sportowy

MAN Truck & Bus to jeden z wiodących europejskich producentów pojazdów użytkowych i dostawców rozwiązań transportowych. Portfolio produktów obejmuje samochody dostawcze, ciężarowe, autobusy, silniki diesla i gazowe oraz usługi związane z transportem osób i towarów. MAN Truck & Bus jest częścią TRATON GROUP i zatrudnia ponad 36 000 pracowników na całym świecie.

Każdego dnia chcemy pokonywać ograniczenia i ciągle ulepszać nasze wiodące produkty. Szacunek, praca zespołowa, dążenie do celu, orientacja na klienta i uczciwość - oto nasze wartości korporacyjne, którymi kierujemy się w firmie MAN.

MAN Trucks Sp. z o.o. to jeden z najnowocześniejszych zakładów sieci produkcyjnej koncernu MAN, zlokalizowany w Niepołomicach/ k. Krakowa.

Przewiń do profilu firmy