Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Produkcji

ABB Sp. z o.o.

Placydowska 27

Aleksandrów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie krótko i średnio-terminowych planów produkcyjnych dla FG/semi-FG.

  • Ścisła kontrola i raportowanie wykonania planu produkcji.

  • Ścisła współpraca z innymi obszarami, w szczególności z produkcją, zakupami i obsługą klienta.

  • Aktywne uczestnictwo w planowaniu narzędzi/procesów rozwoju zgodnie z podejściem Lean.

  • Zarządzanie projektami w obszarze planowania produkcji.

  • Optymalizacja zapasów WIP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Co najmniej 4-5 lat doświadczenia w planowaniu produkcji.

  • Dobra znajomość SAP (moduł PP).

  • Doświadczenie we wdrażaniu filozofii Lean w obszarze planowania produkcji.

  • Znajomość strategii planowania (MTO, MTS, ATO).

  • Minimum średnio-zaawansowana znajomość programu Excel.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

  • Wysokie umiejętności analityczne.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne.

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Miłą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony.

W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

Przewiń do profilu firmy