Oferta pracy

Specjalista ds. planowania produkcji

Lincoln Electric BesterO firmie

Lincoln Electric Bester

Jana III Sobieskiego 19A

Bielawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie produkcji w celu zabezpieczenia odpowiednich poziomów zapasów wyrobów;

  • Przeprowadzenie analizy otrzymanych zleceń i stanu produkcji w toku;

  • Koordynacja wprowadzania nowych produktów w obszarze planowania;

  • Planowanie fazy beta produkcji oraz zapewnianie dostaw surowców;

  • Wspomaganie działu w celu zwiększania efektywności planowania produkcji, zaopatrzenia i logistyki wewnętrznej;

  • Zarządzanie projektami, z wykorzystaniem metodologii Six Sigma;

  • Optymalizacja procesów planowania produkcji i kontroli produkcji - modyfikacje algorytmów sterowania dla poprawy efektywności wykorzystania zasobów przy jednoczesnej poprawie terminowości;

  • Prognozowanie i optymalizacja obciążeń produkcyjnych;

  • Informowanie o istniejących i potencjalnych odchyleniach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej w dziedzinie logistyki;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość procesów planowania dostaw: prognozowania, zaopatrzenia, planowania produkcji;

  • Kontrola produkcji i wysyłek do intracompany;

  • Doświadczenie w realizacji projektów związanych z łańcuchem dostaw oraz procesów produkcji i logistyki;

  • Znajomość systemu SAP;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;

  • Gotowość do podnoszenie kwalifikacji zawodowych;

  • Umiejętności analityczne.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy;

  • Ambitne zadania;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia jednocześnie informując,

  • że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lincoln Electric jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji urządzeń oraz materiałów dodatkowych do spawania łukiem elektrycznym, zrobotyzowanych systemów spawalniczych, plazmowych urządzeń tnących i osprzętu gazowego. Zlokalizowana w Cleveland, Ohio, firma Lincoln Electric posiada zakłady produkcyjne w 21 krajach świata oraz sieć dystrybutorów i biur sprzedaży w ponad 160 krajach. Lincoln Electric zatrudnia ponad 8000 pracowników.

Więcej informacji na stronach www.lincolnelectriceurope.com, www.lincolnelectric.pl

Przewiń do profilu firmy