Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. planowania produkcji

Charlie Works Sp. z o.o.

7 500 brutto / mies.
  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie przebiegu procesów w oparciu o zamówienia i sprzedaż

  • Terminowa realizacja zamówień

  • Efektywne wykorzystanie mocy produkcyjnej

  • Kontrola stanu zakupów

  • Przygotowywanie raportów i analiz

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

  • Praca przy wykorzystaniu systemu ERP

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie minimum 1 rok w planowaniu produkcji

  • Wiedza z zakresu planowania produkcji

  • Bardzo dobra obsługa MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Orientacja na rozwiązywanie problemów

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Zaangażowanie w wykonywane czynności

  • Sumienne i rzetelne ich wykonywanie

Pracodawca oferuje

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • Pracę w małym gronie- 7 osób

  • Stawkę na początek- do 7500 PLN Brutto/ jeśli masz większe oczekiwania finansowe, a posiadasz odpowiednie pod naszym kątem kwalifikacje- to jesteśmy otwarci na negocjacje

  • A z benefitów mamy: w przypadku problemów ze zdrowiem- opiekę medyczną w Luxmed, jeśli chcesz pójść na siłownię, basen- to dofinansujemy Ci kartę Multisport Classic, jak pójdziesz na dłuższy urlop- zrobimy jego dofinansowanie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wypoczynku

Szukasz nowych wyzwań zawodowych?

  • Zależy Ci na stałej pracy w zgranym zespole, w którym życzliwość i wzajemny szacunek to podstawa?

  • Jeśli tak! To zapraszamy- mamy dla Ciebie ofertę zatrudnienia!

  • Opiekunem oferty jest Magdalena, która pod numerem telefonu 536 560 524 udzieli wszystkich informacji.

Informacje ogólne:

  • Stała praca od zaraz

  • Zatrudnienie bezpośrednie w ramach umowy o pracę

  • Praca w Biskupicach Podgórnych

  • Ilość wolnych miejsc: 1 (rozbudowa działu)

  • Jedna zmiana – 7.00 – 15.00

  • Praca od poniedziałku do piątku

Charlie works to europejska agencja pracy, którą cechuje pasja do pracy. Celem agencji jest spełnienie oczekiwań klienta i dopasowanie zmotywowanych pracowników do jego potrzeb.

Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705)

Przewiń do profilu firmy