Specjalista ds. Planowania Produkcji

CANPACK Group

  • Brzesko

    Brzesko, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie planów produkcji zgodnie z terminami zamówień, dostępnością materiałów i zdolności produkcyjnych;

  • długo i krótko terminowe planowanie i kontrolowanie zapasów surowców, półproduktów i produktów koniecznych do produkcji;

  • sporządzanie i rozdzielanie zleceń produkcyjnych;

  • bieżące nadzorowanie oraz weryfikowanie wykonania planu produkcyjnego;

  • tworzenie i analizowanie raportów, aktualizowanie danych oraz wprowadzanie zleceń do systemu SAP;

  • kontrolowanie terminowości zadań produkcyjnych;

  • raportowanie danych dotyczących realizacji produkcji i zapasów;

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu podniesienia efektywności planowania produkcji;

  • udział w ciągłym doskonaleniu procesów i wdrażanie nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • bardzo dobra obsługa MS Excel i pozostałych programów pakietu MS Office;

  • pozytywne nastawienie, zaangażowanie, rzetelność, nastawienie na realizację celów i pracę zespołową;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • komunikatywność, samodzielność i wielozadaniowość;

  • wykształcenie wyższe;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację;

  • dodatkowymi atutami będzie znajomość Lean Management oraz obsługa systemu SAP.

To oferujemy

  • wyjątkową atmosferę w pracy;

  • możliwość ciągłego doskonalenia i zdobywania doświadczeń;

  • przyjazny system adaptacyjny;

  • możliwość pracy zdalnej;

  • ruchomy czas pracy;

  • nowoczesne biuro;

  • atrakcyjny pakiet socjalny w tym:

  • opieka medyczna LUXMED,

  • spotkania integracyjne i wycieczki,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • dofinansowanie do wczasów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej.

W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Przewiń do profilu firmy