Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. planowania produkcji

Phillips Poland Sp. z. o. o.O firmie

Phillips Poland Sp. z. o. o.

Zwycięstwa 32

Chechło Pierwsze (pow. pabianicki)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie produkcji miesięcznej i rocznej uwzględniając maksymalne wykorzystanie maszyn w uzgodnieniu z Kierownikiem Produkcji.

  • Bieżąca kontrola i weryfikacja realizacji planu, komunikowanie zagrożeń realizacji planu.

  • Analiza zdolności produkcyjnych i potwierdzanie terminów realizacji zamówień produkcyjnych w uzgodnieniu z Działem Obsługi Klienta.

  • Podejmowanie działań mających na celu ciągłe doskonalenie i optymalizację procesu planowania.

  • Raportowanie i analiza wskaźników produkcyjnych (efektywność, wydajność, koszty).

  • Wprowadzanie danych planistycznych do systemu Comarch XL.

  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną.

  • Ścisła współpraca innymi działami w celu zapewnienia realizacji planu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Min 3 letnie doświadczenie w obszarze planowania produkcji wielostrumieniowej w firmie produkcyjnej (mile widziana branża automotive),

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • Znajomość systemu Comarch XL– mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • Samodzielność i odpowiedzialność, terminowość w wykonywaniu zadań,

  • Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, terminowość

  • Umiejętność pracy zespołowej i chęć rozwoju.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.

  • Pakiet benefitów (kartę OK System, imprezy kulturalno-oświatowe, pakiet opieki medycznej).

  • Nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych - Kaizen).

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów)

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i współtworzenia sukcesu w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Phillips Poland jest częścią amerykańskiej grupy Phillips Industries. Jesteśmy producentem wysokiej jakości połączeń elektrycznych stosowanych w samochodach ciężarowych i osobowych oraz przewodów i spirali pneumatycznych. Zajmujemy się też przetwórstwem tworzyw sztucznych. Dysponujemy nowoczesnym działem wtryskarek oraz narzędziownią, realizujemy w pełni kompleksowe usługi w zakresie wykonania oprzyrządowania do przetwórstwa tworzyw sztucznych z wykorzystaniem systemów CAD/CAM.

Przewiń do profilu firmy