Oferta pracy

Specjalista ds. planowania produkcji

Elfa Pharm Sp. z o.o.O firmie

  • Chociw (pow. łaski), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

dynamicznie rozwijająca się firma z branży kosmetycznej, wchodząca w skład holdingu posiadającego zakłady produkcyjne w Polsce, na  Ukrainie i Słowacji,  poszukuje energicznego i samodzielnego kandydata na stanowisko:

ZADANIA:

  • Planowanie produkcji wyrobów kosmetycznych w wymiarze długoterminowym i krótkoterminowym , w oparciu o prognozy, zamówienia i dostępność surowców i materiałów.
  • Bieżący nadzór nad realizacją planów produkcyjnych, ich aktualizacja, potwierdzanie terminów realizacji zleceń
  • Analiza realizacji planów produkcyjnych, monitorowanie stanu surowców i materiałów w magazynie oraz wydanych na produkcję, zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów.
  • Dbanie o utrzymywanie ciągłości produkcji poprzez doskonalenie procesu planowania i rozwój narzędzi, w celu uzyskania optymalnej efektywności procesu produkcji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Inżynieria produkcji lub pokrewne)
  • Doświadczenie w planowaniu produkcji oraz znajomość specyfiki procesów produkcyjnych
  • Biegła obsługa komputera (szczególnie Excel) oraz znajomość systemów typu ERP
  • Doświadczenie we wdrażaniu i obsłudze narzędzi IT służących do planowania produkcji będzie dużym atutem
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy z innymi w dążeniu do rozwiązywania problemów
  • Samodzielność, elastyczność i efektywność w działaniu

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • uczestnictwo systemie premiowym po okresie próbnym
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku
  • możliwość ciągłego rozwoju w dynamicznej organizacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV   za pomocą przycisku APLIKUJ

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy