Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. planowania produkcji

DBW Polska

  • Cigacice (pow. zielonogórski)

    Cigacice (pow. zielonogórski), lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie dziennych oraz długoterminowych planów produkcji z uwzględnieniem normatyw materiałowych, czasu obróbki, oraz terminów zamówień,

  • koordynacja zamówień od klientów oraz nadzór nad nimi,

  • planowanie i nadzorowanie realizacji wysyłek do klientów,

  • przygotowywanie raportów dotyczących prognoz sprzedaży oraz prognoz dotyczących przewidywanego poziomu produkcji, obciążenia maszyn oraz zdolności produkcyjnych,

  • przygotowywanie zestawień koniecznych do przygotowania planu produkcji z uwzględnieniem obciążenia stanowisk, stanu zapasów oraz zamówień

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, związane z obszarem logistyki - mile widziane

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • stabilna ścieżka kariery

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny,

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel),

  • znajomość systemów ERP (preferowany SAP)

  • znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze

  • niezbędne narzędzia pracy

  • stabilna praca w miłym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji międzynarodowej

  • doskonalenie umiejętności językowych poprzez uczestnictwo w zajęciach językowych

  • możliwości rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych

  • dofinansowanie do Karty Multisport

  • benefity – atrakcyjny pakiet ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do opieki medycznej

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • spotkania świąteczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne