Specjalista ds. Planowania Produkcji

  • Czeladź, śląskie
  • Handlowa 20, 41-253 Czeladź, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 06.08.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 05.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy liderem rynkowym w skali globalnej i ekspertem w produkcji opakowań. Mając to na względzie HUHTAMAKI FOODSERVICE POLAND Sp. z o.o. konsekwentnie prezentuje szeroką gamę naczyń i opakowań charakteryzujących się najwyższą jakością oraz atrakcyjnym wyglądem, po to, aby nasza marka nie tylko wyróżniała się z tłumu, ale była również chętnie wybierana przez konsumentów. Obecnie poszukujemy kandydatów do przyuczenia na stanowisko:
    Miejsce pracy: Czeladź

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie  krótkoterminowych planów produkcyjnych dla poszczególnych wydziałów na podstawie dostarczonych zamówień, danych z budżetu oraz planowania długoterminowego,
    • Czynny udział w procesie zbierania danych, obliczania zdolności produkcyjnych, podział mocy produkcyjnych, czynne działania w celu optymalnego wykorzystania maszyn w zakładanym okresie,
    • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy Działami Produkcji a Działami Sprzedaży w Polsce,
    • Nadzorowanie i kontrola przebiegu realizacji planów oraz zadań produkcyjnych,
    • Nadzór nad terminową realizacją zleconych zamówień półwyrobów przetworzonych,
    • Optymalizacja procesu produkcyjnego,
    • Kontrola i optymalizacja zapasów magazynowych półwyrobów,
    • Ścisła współpraca z innymi działami w zakresie:
      • przyjmowania zamówień do realizacji,
      • uruchomienia nowych projektów lub doskonalenia już istniejących,
      • optymalizacji poziomu stanów magazynowych, półwyrobów potrzebnych do realizacji bieżących planów produkcyjnych,
      • ustalenia terminów prowadzenia napraw i remontów, nowych inwestycji, uwzględniających plany produkcyjne.

    Wymagane kwalifikacje zawodowe:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej min. 1 rok – mile widziane,
    • Doświadczenie w tworzeniu planów produkcyjnych – mile widziane,
    • Umiejętności analityczne,
    • Znajomość języka angielskiego – mile widziana,
    • Znajomość MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Otwartość na ciągłe doskonalenie.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w stale rozwijającej się organizacji międzynarodowej,
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowania do wypoczynku indywidualnego dziecka, zapomogi, świąteczne świadczenia pieniężne, itp.),
    • Zajęcia językowe w ramach godzin pracy,
    • Pakiet szkoleń,
    • Dostęp do karty Multisport,
    • Dostęp do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej w miejscu pracy,
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Huhtamaki Foodservice Sp. zo.o.. z siedzibą przy ul. Handlowej 20, w Czeladzi (kod pocztowy: 41-253), Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. zo.o., ul. Bojkowska 61A, 44-100 Gliwice
    2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji,
    3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,