Specjalista ds. Planowania Produkcji

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.07.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 04.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy włoskim koncernem, działającym od ponad 50 lat, dostarczamy systemy hamulcowe do wszelkich typów samochodów oraz motocykli. Brembo obecne jest w 19 krajach na świecie, a od prawie 20 lat istniejemy także w Polsce.

    W czterech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudniamy ponad 2000 osób.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

    Miejsce pracy: Częstochowa
    Nr ref.: SPP/CZ/2018

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (zarządzanie produkcją, logistyka)
    • 2-lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MsOffice
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
    • Dobra znajomość języka włoskiego
    • Zdolności analityczne
    • Umiejętność pracy pod presją czasu jak i stresu
    • Umiejętność planowania i organizacji zadań
    • Obsługa zintegrowanych systemów logistyczno - informatycznych

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie i zarządzanie planem produkcyjnym w oparciu o zapotrzebowania klientów oraz o dostępność materiałów
    • Kontrola i monitoring zaawansowania w realizacji zamówień produkcyjnych
    • Monitorowanie poziomu zapasów surowców / półproduktów, utrzymywanie ich właściwego poziomu
    • Analiza zamówień od klientów jak i poprawna ich realizacja
    • Kontrola i monitoring możliwości produkcyjnych Wydziałów produkcyjnych
    • Współudział w przygotowywaniu całorocznych Budżetów produkcyjnych
    • Zarzadzanie procesem „face out” / „face in” produktów Brembo

    Proponujemy Ci:

    • Przynoszącą satysfakcję pracę w jednym z działów firmy Brembo
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Benefit Multisport, studiów i kursów językowych)
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia (zarówno techniczne jak i w zakresie umiejętności miękkich)
    • Miłą atmosferę pracy wśród profesjonalistów

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym, za pomocą przycisku aplikuj.

    Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Klauzula informacyjna dla kandydata w procesie rekrutacji do Brembo Poland Sp.z o.o.

    1. Administratorem danych jest Brembo Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, ul. Roździeńskiego 13
    2. Inspektor Ochrony Danych Osobowych jest dostępny pod adresem email: privacy.poland@brembo.pl
    3. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.  Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
    4. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
    5. Przysługuje Pani/Panu prawo  dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do wycofania zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność  z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    7. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez sześć miesięcy od dnia przesłania CV.
    8. Za odrębną zgodą kandydatów w okresie 2 lat od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
    9. Dane osobowe kandydatów nie będą  podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
    10. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
      Wyrażam zgodę  na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Brembo Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej  przy ul. Roździeńskiego 13  na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
    11. Jeśli wyraża Pan/Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
      Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Brembo Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej  przy ul. Roździeńskiego 13   na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.