Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Planowania Produkcji

BREMBO POLAND Sp. z o.o.O firmie

BREMBO POLAND Sp. z o.o.

aleja Roździeńskiego 13

Dąbrowa Górnicza

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie poziomu zapasów wyrobów gotowych i utrzymywanie ich właściwych poziomów,
  • analizę zamówień klientów i dbanie o prawidłowe harmonogramowanie,
  • przygotowywanie i bieżące korygowanie tygodniowych planów produkcji na podstawie zamówień klientów, terminów realizacji, poziomów zapasów wyrobów gotowych i surowców oraz produkcji w toku,
  • monitorowanie realizacji zamówień,
  • zarządzanie zamówieniami produkcyjnymi w systemie informatycznym,
  • nadzorowanie optymalnego poziomu materiałów pomocniczych do produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (mile widziane z zakresu logistyki)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (preferowane w przemyśle motoryzacyjnym)
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi programu MS Excel,
  • znajomości systemów ERP (Microsoft AX Dynamics)
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności pracy w zespole i szybkiego przystosowywania się do zmian,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, systematyczności, odpowiedzialności.

To oferujemy

  • Pracę w jednej z najnowocześniejszych Odlewni żeliwa w Europie
  • Pracę na samodzielnym, odpowiedzialnym stanowisku w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej,
  • Wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Bogaty pakiet benefitów oraz socjalny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Brembo to włoski koncern, działający w branży motoryzacyjnej od ponad 50 lat, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.

Brembo mocno wierzy w możliwości, jakie prezentuje dobrze wyszkolony, współgrający zespół. Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu. Brembo obecne jest w 15 krajach na świecie, a od ponad 25 lat istnieje także w Polsce, która stała się jednym z najbardziej istotnych miejsc skoncentrowania uwagi w obszarze produkcyjnym. W czterech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudniamy ponad 2000 osób.

Specjalista ds. Planowania Produkcji, aleja Roździeńskiego 13, Dąbrowa Górnicza