Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Produkcji

BREMBO POLAND Sp. z o.o.O firmie

BREMBO POLAND Sp. z o.o.

aleja Roździeńskiego 13

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie poziomu zapasów wyrobów gotowych i utrzymywanie ich właściwych poziomów,

  • analizę zamówień klientów i dbanie o prawidłowe harmonogramowanie,

  • przygotowywanie i bieżące korygowanie tygodniowych planów produkcji na podstawie zamówień klientów, terminów realizacji, poziomów zapasów wyrobów gotowych i surowców oraz produkcji w toku,

  • monitorowanie realizacji zamówień,

  • zarządzanie zamówieniami produkcyjnymi w systemie informatycznym,

  • nadzorowanie optymalnego poziomu materiałów pomocniczych do produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (mile widziane z zakresu logistyki)

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (preferowane w przemyśle motoryzacyjnym)

  • dobrej znajomości języka angielskiego,

  • bardzo dobrej znajomości obsługi programu MS Excel,

  • znajomości systemów ERP (Microsoft AX Dynamics)

  • umiejętności analitycznego myślenia,

  • umiejętności pracy w zespole i szybkiego przystosowywania się do zmian,

  • bardzo dobrej organizacji pracy, systematyczności, odpowiedzialności.

To oferujemy

  • Pracę w jednej z najnowocześniejszych Odlewni żeliwa w Europie

  • Pracę na samodzielnym, odpowiedzialnym stanowisku w międzynarodowym środowisku,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej,

  • Wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Bogaty pakiet benefitów oraz socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Brembo to włoski koncern, działający w branży motoryzacyjnej od ponad 50 lat, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.

Brembo mocno wierzy w możliwości, jakie prezentuje dobrze wyszkolony, współgrający zespół. Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu. Brembo obecne jest w 15 krajach na świecie, a od ponad 25 lat istnieje także w Polsce, która stała się jednym z najbardziej istotnych miejsc skoncentrowania uwagi w obszarze produkcyjnym. W czterech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudniamy ponad 2000 osób.

Przewiń do profilu firmy