Oferta pracy

Specjalista ds. planowania produkcji

LS EV POLAND SP. Z O. O.

  • Dzierżoniów

    Dzierżoniów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu planowania produkcji w realizacji bieżących zadań;

  • Przygotowywanie planów produkcji;

  • Weryfikacja dziennej realizacji produkcji oraz aktualizacja planu i harmonogramów;

  • Przygotowywanie zamówień materiałów wraz ze sprawdzeniem statusu dostaw;

  • Przygotowanie zamówień na materiały i wyroby gotowe w SAP;

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (logistyka lub zarządzanie produkcją);

  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel);

  • Mile widziane 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Atutem będzie znajomość systemu SAP;

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B;

  • Operatywność, komunikatywność i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Kartę sportową;

  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży automotive.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim i polskim przez „Aplikuj teraz”

Informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

LS EV Poland Sp. z o.o. należy do grupy LS Cable & System, lidera w budowie sieci energetycznych i komunikacyjnych w Korei Południowej oraz w innych krajach na całym świecie. LS EV jest firmą z branży automotive, zajmuje się produkcją podzespołów do baterii montowanych w samochodach elektrycznych największych europejskich producentów, między innymi: BMW, Grupa VW, Volvo, Grupa FCA, FORD.

Przewiń do profilu firmy