Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. planowania produkcji

Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o.o.

  • Północna 11, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Północna 11

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planów produkcyjnych w oparciu o dane sprzedażowe i dostępne moce produkcyjne

  • Monitorowanie realizacji planu produkcyjnego i korygowanie go w zależności od bieżącej sytuacji

  • Kontrolowanie dostępności komponentów do tworzonych planów

  • Zapewnienie dotrzymania terminów wysyłek

  • Współpraca z działami produkcji, zakupów oraz logistyki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek techniczny

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

  • Umiejętność obsługi Excela na poziomie bardzo dobrym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość systemu typu ERP będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Wielozadaniowość, samodzielność

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność komunikacji i dobrej współpracy w zespole

To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku i przyjaznym zespole

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Nowoczesne narzędzia i komfortowe warunki pracy

  • Elastyczne godziny pracy i różne opcje pracy zdalnej

  • Świetną atmosferę pracy

  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, nauki języków, szkoleń i kursów, owoce i świetna kawa w biurze)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • psychological support (ICAS)

  • financial consulting (ICAS)

Franke is a world leading provider of products and solutions for residential kitchens, professional foodservice and coffee preparation established in 40 countries. At Franke, we want to make everything we do wonderful - from what we manufacture and design, to the way we deal with our partners, customers and each other.

Franke Foodservice Systems is the world’s leading provider of kitchen equipment, supplies and a broad range of services for leading restaurant chains. Serve up wonderful moments with our foodservice Systems.

Przewiń do profilu firmy