Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Planowania Produkcji

GRODZISKA FABRYKA WYPOSAŻENIA WAGONÓW "GROWAG" sp. z o.o.

49

Grodzisk Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie długoterminowego, średnioterminowego i krótkoterminowego planu produkcji oraz dostaw do Klientów,

  • optymalizacja planów produkcji na bazie czasów technologicznych oraz zasobów (optymalne wykorzystanie zdolności

  • produkcyjnych, maszyn oraz innych zasobów),

  • codzienne monitorowanie realizacji planu produkcji, w tym efektywności wykorzystania zasobów, ze wskazaniem

  • przyczyn przestojów produkcji oraz zagrożeń w realizacji przyszłych planu,

  • praca w systemie ERP w zakresie przygotowania zleceń produkcyjnych,

  • administrowanie cyklicznych spotkań S&OP oraz udział w spotkaniach Zespołu Projektowego,

  • aktywne uczestnictwo w projektach poprawiających efektywność organizacyjną,

  • komunikacja i koordynacja przepływu informacji pomiędzy wszystkimi uczestników procesów,

  • aktywna współpraca z działem zakupów, działem logistyki, działem produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • doskonała komunikacja z innymi uczestnikami procesów oraz umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności MS Excel),

  • umiejętność obsługiwania systemów klasy ERP,

  • wiedza z zakresu zarządzania projektami,

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami,

  • kreatywność, wytrwałość i systematyczność w realizacji powierzonych zadań.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i cenionej przez klientów firmie o bogatej 50-letniej tradycji oraz ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjny, adekwatny do posiadanych kwalifikacji oraz zaangażowania system wynagrodzenia i premiowania,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • atrakcyjny system premiowy

  • premia za polecenie nowego pracownika

  • możliwość udziału w specjalistycznych kursach

  • system kafeteryjny

  • imprezy firmowe

  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.

Jesteśmy wiodącym dostawcą siedzeń pasażerskich do transportu kolejowego oraz amortyzatorów hydraulicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy