Oferta pracy

Specjalista ds. planowania produkcji

YAWAL S.A.

  • Lubliniecka 36, Herby (pow. lubliniecki)
    Herby (pow. lubliniecki), śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

YAWAL S.A.

Lubliniecka 36

Herby (pow. lubliniecki)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie analiz, porównań i zestawień niezbędnych do prawidłowego sformułowania planów produkcji,

  • Tworzenie planów produkcji w oparciu o zamówienia Klientów, stany magazynowe oraz moce produkcyjne,

  • Monitorowanie realizacji planów produkcyjnych,

  • Monitorowanie i utrzymywanie zapasów materiałów na uzgodnionym poziomie,

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz w obszarze planowania,

  • Konfiguracja systemu ERP oraz jego rozwój,

  • Współpraca z innymi działami w celu zaplanowania i realizacji procesu produkcyjnego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe (najlepiej techniczne), mile widziani studenci ostatnich lat studiów zaocznych,

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne oraz umiejętność podejmowania decyzji,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office w szczególności Excel,

  • Znajomość systemów ERP, w szczególności IFS – miele widziane,

  • Bardzo dobra organizacja czasu w pracy i umiejętność pracy w zespole,

  • Odpowiedzialność i skrupulatność,

  • Nastawienie na rozwój osobisty i zdobywanie nowej wiedzy oraz umiejętności,

  • Wiedza z zakresu planowania produkcji, procesów produkcyjnych i/lub obszarów pokrewnych będzie dodatkowym atutem,

  • Doświadczenie ma podobnym lub pokrewnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w młodym, energicznym i przyjaznym otoczeniu

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Ocena nadesłanych dokumentów aplikacyjnych

2

Wywiad telefoniczny

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Decyzja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

YAWAL S.A.

Firma Yawal S.A. należy do czołówki dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięczamy 30-letniemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań.

Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną firmą, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Nasze relacje opieramy na współpracy i otwartości. Działamy w ramach Grupy Kapitałowej Yawal zatrudniając ponad 800 pracowników, dzięki którym doskonalimy się i rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy