Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. planowania produkcji i analiz

ŚWIĘTOKRZYSKIE KOPALNIE SUROWCÓW MINERALNYCH SP. Z O.O.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie planu i prognoz produkcji w oparciu o dostępne zasoby materiałowe oraz możliwości produkcyjne

  • ścisła kontrola i raportowanie realizacji planu

  • analiza zasobów, obciążenia produkcji, zdolności produkcyjnych, scenariuszy

  • kontrola i optymalizacja zapasów i zasobów produkcyjnych

  • udział w projektach związanych z planowaniem i optymalizacją produkcji

  • ustalanie priorytetów produkcyjnych

  • praca w dziale kontrolingu i ścisła współpraca z działem produkcji i sprzedaży

  • monitorowanie poziomu zmienności planu i podejmowanie działań w celu złagodzenia skutków zmian

  • przygotowywanie analiz i raportów związanych z obszarem produkcyjnym

  • dokonywanie zmian w istniejących rozwiązaniach (optymalizacja, działania innowacyjne) w celu poprawy ich wydajności

  • ustalanie harmonogramu produkcji w oparciu o dostępne zasoby materiałowe oraz możliwości produkcyjne

  • nadzór nad terminowością realizacji zleceń produkcyjnych

  • utrzymywanie danych oraz dokumentacji zgodnie ze standardami obowiązującymi w przedsiębiorstwie

Nasze wymagania

  • zdolność analitycznego myślenia

  • znajomość procesów planistycznych w obszarze produkcji

  • bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność w działaniu oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • kreatywność, zaangażowanie

  • dokładność, sumienność, komunikatywność

  • umiejętność współpracy z zespołem.

Mile widziane

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej i dużym potencjale rozwoju

  • dużą samodzielność w działaniu

  • benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet dofinansowań, ubezpieczenie grupowe).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych to lider w zakresie wydobycia i przerobu kamienia. Należymy do czołówki producentów kruszyw i nawozów w regionie świętokrzyskim. Jesteśmy Spółką Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Firma ma tradycję i doświadczenie w wydobyciu i obróbce kamieni naturalnych od 1874 r.

Przewiń do profilu firmy