Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. planowania produkcji i koordynacji łańcucha dostaw

Europochette Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Polski oddział międzynarodowej firmy, będącej twórcą i pionierem na rynku etui na sztućce, poszukuje kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Przygotowywanie planów produkcyjnych oraz organizacji ich wykonania w systemie dziennym/tygodniowym
  • Raportowanie do kierownika zakładu,  ścisła współpraca z działem produkcji i całym zespołem łańcucha dostaw
  • Planowanie zakupów na podstawie planu produkcyjnego
  • Nadzór nad zużyciem materiałów w celu optymalizacji wykonania planu
  • W razie potrzeby bieżąca aktualizacja planu produkcyjnego w trakcie jego realizacji
  • Pomoc w optymalizacji procesu produkcyjnego we współpracy z dyrektorem operacyjnym pracującym poza granicami Polski

Oczekujemy:

  • 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i zdolności analitycznych
  • Samodzielności i zdolności do przejmowania inicjatywy
  • Umiejętności ustalania priorytetów oraz zdolności do pracy pod presją
  • Umiejętności pracy w grupie i dobrych zdolności komunikacyjnych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobrej znajomości środowiska MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Znajomość systemu Microsoft Dynamics NAV będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Dodatkowy system premiowy
  • Możliwości wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • System wsparcia nowych pracowników, wewnętrzny system szkoleń, wymianę wiedzy technicznej wewnątrz firmy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świadczenia urlopowe
  • Przyjazną atmosferę w firmie

Ogłoszenie archiwalne