Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Produkcji

Elica Group PolskaO firmie

  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i aktualizacja bieżącego planu produkcji

  • analiza wskaźników produkcyjnych i podejmowanie działań na wyznaczonym obszarze

  • terminowe przygotowywanie i uruchamianie zleceń produkcyjnych

  • współpraca z kierownikami zmiany oraz pozostałymi planistami

  • proponowanie działań optymalizujących pracę w dziale planowania

  • realizacja dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)

  • oczekiwane minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca komunikację pisemną i ustną

  • znajomość języka włoskiego będzie atutem

  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)

  • znajomość SAP lub innych systemów klasy MRP

  • samodzielność w działaniu

  • zdolności analityczne

  • umiejętność pracy w środowisku wymagającym decyzyjności pod presją czasu i wyniku

  • umiejętność pracy w zespole i proaktywna postawa

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole w dobrej atmosferze

  • możliwości rozwoju oraz zdobycia nowej wiedzy i doświadczeń

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (obiady za 5 zł, karnety na basen, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki dla dzieci, ubezpieczenia grupowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Elica Group Polska

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employer 2021.

Przewiń do profilu firmy