Oferta pracy

Specjalista ds. planowania produkcji (k/m)

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Okólna 45

Pustelnik

Marki

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie produkcji z uwzględnieniem aktualnych zamówień i zasobów.

  • Rozliczenie produkcji w odniesieniu do brygady jak i poszczególnych pracowników.

  • Nadzór nad terminowością dostaw produktów do klientów.

  • Sporządzanie raportów i analiz produkcyjnych.

  • Współpraca z innymi Działami w zakresie przewidywanych planów zamówień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne.

  • 3 lata doświadczenia w obszarze planowania i rozliczania produkcji.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – współpraca przy międzynarodowych projektach (mile widziana znajomość j. niemieckiego).

  • Znajomość systemu SAP.

  • Dobra znajomość MS Office.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych,

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

ANALIZA CV I ROZMOWA TELEFONICZNA

2

SPOTKANIE Z REKRUTEREM I KIEROWNIKIEM

3

SPOTKANIE Z KIEROWNIKIEM WYŻSZEGO SZCZEBLA

TRUMPF Huettinger to centrum kompetencyjne techniki plazmowej. Działalność firmy opiera się na trzech stabilnych filarach – produkcji zasilaczy, elektroniki i szaf sterowniczych. Dzięki tym produktom producenci smartfonów, telewizorów, samochodów oraz innych gałęzi przemysłu mogą dziś tworzyć i udoskonalać swoje wyroby. Na co dzień współpracujemy z firmami z całego świata, m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Azji czy Europy, a naszymi wieloletnimi Klientami są liderzy rynku elektroniki użytkowej i przemysłowej, notowani w prestiżowym rankingu Fortune500. Nasza firma stale się rozwija, zapewniając stabilność i ciekawe perspektywy na przyszłość naszym pracownikom. W ostatnich 3 latach 3-krotnie zostaliśmy nagrodzeni wyróżnieniem Diamenty Forbesa!

Przewiń do profilu firmy