Specjalista ds. planowania produkcji

JOTUL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ks. Jerzego Popiełuszki 17

Kąty Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i analiza planu produkcji z uwzględnieniem zapotrzebowania rynku i możliwości produkcyjnych

  • Monitorowanie realizacji planów produkcji

  • Prowadzenie ewidencji wykonanej produkcji oraz analiza wskaźników produkcyjnych

  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie

  • Ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy

  • Proponowanie i inicjowanie zmian optymalizujących pracę w Dziale Planowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane Logistyka)

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację pisemną i ustną

  • Zdolności analityczne, dokładność, samodyscyplina, umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Proaktywna postawa

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie dojazdów);

  • Kulturę organizacyjna opartą na wzajemnym szacunku, otwartości i zaufaniu

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia językowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • ryczałt na paliwo

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jotul Poland jest częścią Grupy Jøtul jednego z wiodących, światowych producentów kominków

i pieców, występujących pod markami Jøtul, Scan, Atra, Warm, Ild.

Nasze produkty oparte są na skandynawskim dziedzictwie, łącząc doskonały design z nowoczesnymi rozwiązaniami. Koncentrujemy się na środowisku, troszcząc się o nie, zarówno w procesach produkcyjnych, jak i podczas użytkowania naszych produktów.

Siedziba firmy znajduje się w Fredrikstad w Norwegii i jest własnością OpenGate Capital z siedzibą w USA.

W styczniu 2020 roku uruchomiliśmy produkcję w naszym nowym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Kątach Wrocławskich. Aktualnie poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych kandydatów, którzy będą chcieli dołączyć do naszego zespołu, obejmując stanowisko: Specjalisty ds. planowania produkcji

Przewiń do profilu firmy