Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Planowania Produkcji

MARMAO firmie

  • Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bilansowanie możliwości realizacji planów produkcyjnych

  • Planowanie produkcji – tworzenie i aktualizowanie harmonogramów dla poszczególnych linii produkcyjnych przy współudziale kierowników wydziałów, w oparciu o plany oraz prognozy sprzedaży

  • Przygotowanie zapotrzebowania na surowce oraz prowadzenie nadzoru nad ich stanami magazynowymi i dostępnością w celu płynnej realizacji produkcji

  • Optymalizacja przebiegu procesów wytwarzania poprzez racjonalizację na etapie planowania

  • Koordynacja realizacji zleceń produkcyjnych oraz zapotrzebowania na materiały produkcyjne

  • Współpraca z technologami w zakresie przygotowania dokumentacji produkcyjnej i możliwości technicznych realizacji produkcji

  • Czynny udział w zespołowym opracowaniu i wdrażaniu działań usprawniających proces produkcji

  • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej oraz nadzór nad jej dystrybucją

  • Współpraca z działami sprzedaży, produkcji i logistyki w zakresie płynności przepływu informacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w planowaniu produkcji, mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej

  • Znajomość systemów klasy ERP

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, szczególne Excel

  • Wysoko rozwinięte kompetencje analitycznego myślenia

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętności komunikacyjne

  • Dodatkowymi atutami będą:

  • - Znajomość narzędzi Lean i umiejętność ich wykorzystania;

  • - Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach dla Ciebie i dorosłych członków Twojej rodziny

  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych

Co nas wyróżnia i dlaczego warto do nas dołączyć:

Czerpiemy przyjemność ze współpracy – ludzie są naszym najważniejszym kapitałem

Lubimy działać aktywnie, mieć wpływ na rzeczywistość i widzieć efekty naszej pracy

Szukamy optymalnych rozwiązań poprzez synergię działań zespołowych oraz otwartość na nowe pomysły

Wyzwalamy kreatywność, wychodzimy poza sztywne ramy

Wspólnie budujemy organizację gwarantującą bezpieczeństwo, oferującą możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów

Co jeszcze zyskasz:

Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim

Pracę w dynamicznej spółce, będącej liderem w swojej branży

Inspirujące wyzwania zawodowe prowadzące do rozwoju Twoich kompetencji

Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole

Dogodna lokalizacja i elastyczne godziny pracy