Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Produkcji

IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowania produkcji z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania surowców i możliwości wykonawczych maszyn

  • przygotowywania harmonogramów produkcji

  • analizy zamówień i zleceń produkcyjnych

  • zapewnienia pełnej realizacji zamówień klientów

  • odpowiedzialności za wszystkie niezbędne dane w ERP oraz tworzenia wersji produkcyjnych

  • tworzenia i monitorowania systemów zarządzania Kanban

  • raportowania zagrożeń związanych z aktualną produkcją

  • przygotowania danych oraz raportów logistycznych

  • monitorowania poziomu zapasów

  • przeprowadzania kontroli stanu magazynowego

  • współpracy w przeprowadzaniu inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego, kierunkowego

  • min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza Excel oraz systemów zintegrowanych MRP)

  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • samodzielności w rozpoznawaniu problemów i wdrażaniu rozwiązań

  • bardzo dobrej umiejętności analitycznego i logicznego myślenia

  • bardzo dobrej umiejętności wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań

  • znajomość systemu SAP mile widziana

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • umowę o pracę

  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach grupy IFA, jak i w szkoleniach zewnętrznych – rozwój ludzi jest dla nas priorytetem

  • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.

Produkujemy półosie – napędzamy przyszłość motoryzacji!

IFA Powertrain Polska należy do grupy IFA Holding GmbH, jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej, oferując unikalne rozwiązania dla każdego klienta. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler, Audi, Porsche, Ford, Ferrari. Dostarczamy to, co najlepsze.

Pasja w działaniu, zaangażowanie pracowników na całym świecie są podstawą innowacji i nowoczesnych technologii. Dzięki temu pomagamy kształtować przyszłość motoryzacji i reagować na przyszłe potrzeby naszych klientów.

Jako IFA Group prowadzimy działalność w Europie – Niemcy (Haldensleben, gdzie znajduje się główna siedziba firmy), USA – Charleston, Azja – Szanghaj.

W IFA Powertrain Polska produkujemy m.in. półosie dla grupy Daimler.

Przewiń do profilu firmy