Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Planowania Produkcji

Velvet CARE sp. z o.o.O firmie

  • Klucze (pow. olkuski)
    Klucze (pow. olkuski), małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie harmonogramu produkcji i procesu zaopatrzenia materiałowego zapewniając optymalne wykorzystanie mocy produkcyjnych i planów sprzedażowych
  • Procesowanie zamówień na surowce i półprodukty
  • Monitorowanie realizacji produkcji oraz dostaw surowców, ich zużycia oraz zapasów
  • Zarządzanie procesem reklamacji materiałów do produkcji
  • Zarządzanie danymi podstawowymi wyrobów gotowych i surowców, ich wprowadzanie i aktualizacja
  • Nadzór nad realizacją procesu prób produkcyjnych pod kątem harmonogramu produkcji
  • Tworzenie raportów związanych z procesem planowania oraz zarządzaniem dostawami surowców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Preferowane doświadczenie w branży FMCG
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Mile widziana znajomość systemu SAP i pracy w organizacji o kulturze LEAN

To oferujemy

  • Pracę w firmie z długoletnią tradycją i stabilnością zatrudnienia
  • Pracę w firmie mającej w swoim portfolio rozpoznawalne marki
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i skutecznością
  • Pracę w zgranym i zmotywowanym zespole
  • Pracę w dynamicznym środowisku umożliwiającym rozwój zawodowy
  • Świadczenia pozapłacowe - karta multisport , dodatkowa opieka medyczna
  • Możliwość korzystania ze sklepiku z produktami firmowymi

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

Velvet CARE sp. z o.o.

Velvet CARE jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. Sercem firmy jest marka Velvet, marka papierów toaletowych, ręczników papierowych i chusteczek higienicznych cieszących się największą popularnością w Polsce. Zatrudniamy ponad 700 pracowników, których zaangażowanie przekłada się na jakość produktów. To co nas wyróżnia, to ponad 120 – letnia tradycja, a zakład produkcyjny w Kluczach w woj. małopolskim od ponad wieku specjalizuje się w produkcji wyrobów papierowych i celulozowych.

Specjalista ds. Planowania Produkcji, Klucze (pow. olkuski)