Ta oferta pracy jest nieaktualna od 327 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania Produkcji

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 25.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Barry Callebaut jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów kakaowych, począwszy od pozyskiwania i przetwarzania ziarna kakaowca do produkcji najwyższej jakości czekolady, w tym nadzień czekoladowych, dekoracji i wyrobów czekoladopodobnych.  Grupa posiada ponad 50 zakładów produkcyjnych na całym świecie, sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach oraz zatrudnia ponad 10 tysięcy osób. Barry Callebaut zaspokaja potrzeby całej branży spożywczej, skupiając się na producentach artykułów spożywczych, rzemieślnikach i profesjonalnych użytkownikach czekolady takich jak  cukiernicy, piekarze, hotele, restauracje i lokale małej gastronomii. Barry Callebaut jest także światowym liderem w dziedzinie innowacji na bazie kakao i czekolady, oferującym pełen zakres usług w dziedzinie rozwoju produktów, procesów produkcyjnych, szkoleń i marketingu.

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie produkcji wyrobów gotowych
    • Koordynacja transferów miedzy fabrykami
    • Kontrola terminowości realizacji zleceń produkcyjnych
    • Zapewnienie wykonalności planu produkcji zgodnie z zamówieniem klienta
    • Optymalizacja procesu planowania oraz receptur produkcyjnych
    • Przygotowywanie analiz dotyczących obszaru planowania produkcji

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym
    • Doświadczenie w obszarze planowania produkcji
    • Dobra znajomośc systemu SAP mile widziana
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność
    • Komunikatywność, otwartość na zmiany, zaangażowanie
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    Oferujemy:
    • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Konkurencyjny pakiet socjalny
    • Możliwość rozwoju

    Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883 ze zmianami)”.

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.