Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania Produkcji

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 25.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Barry Callebaut jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów kakaowych, począwszy od pozyskiwania i przetwarzania ziarna kakaowca do produkcji najwyższej jakości czekolady, w tym nadzień czekoladowych, dekoracji i wyrobów czekoladopodobnych.  Grupa posiada ponad 50 zakładów produkcyjnych na całym świecie, sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach oraz zatrudnia ponad 10 tysięcy osób. Barry Callebaut zaspokaja potrzeby całej branży spożywczej, skupiając się na producentach artykułów spożywczych, rzemieślnikach i profesjonalnych użytkownikach czekolady takich jak  cukiernicy, piekarze, hotele, restauracje i lokale małej gastronomii. Barry Callebaut jest także światowym liderem w dziedzinie innowacji na bazie kakao i czekolady, oferującym pełen zakres usług w dziedzinie rozwoju produktów, procesów produkcyjnych, szkoleń i marketingu.

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Planowanie produkcji wyrobów gotowych
  • Koordynacja transferów miedzy fabrykami
  • Kontrola terminowości realizacji zleceń produkcyjnych
  • Zapewnienie wykonalności planu produkcji zgodnie z zamówieniem klienta
  • Optymalizacja procesu planowania oraz receptur produkcyjnych
  • Przygotowywanie analiz dotyczących obszaru planowania produkcji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Doświadczenie w obszarze planowania produkcji
  • Dobra znajomośc systemu SAP mile widziana
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Komunikatywność, otwartość na zmiany, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Konkurencyjny pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883 ze zmianami)”.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się