Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania Produkcji

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź
    Czekolada i Barry Callebaut.
    Niech inni zazdroszczą…

    Barry Callebaut jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów kakaowych, począwszy od pozyskiwania i przetwarzania ziarna kakaowca do produkcji najwyższej jakości czekolady, w tym nadzień czekoladowych, dekoracji i wyrobów czekoladopodobnych. Grupa posiada ponad 50 zakładów produkcyjnych na całym świecie, sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach oraz zatrudnia ponad 10 tysięcy osób. Barry Callebaut zaspokaja potrzeby całej branży spożywczej, skupiając się na producentach artykułów spożywczych, rzemieślnikach i profesjonalnych użytkownikach czekolady takich jak cukiernicy, piekarze, hotele, restauracje i lokale małej gastronomii. Barry Callebaut jest także światowym liderem w dziedzinie innowacji na bazie kakao i czekolady, oferującym pełen zakres usług w dziedzinie rozwoju produktów, procesów produkcyjnych, szkoleń i marketingu.

    53 zakłady na świecie
    10,000 Pracowników na świecie
    Co 5ty kilogram czekolady na świecie pochodzi z fabryk Barry Callebaut
    Ponad 20 lat w Polsce

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym
    • Doświadczenie w obszarze planowania produkcji
    • Dobra znajomośc systemu SAP mile widziana
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność
    • Komunikatywność, otwartość na zmiany, zaangażowanie
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie produkcji wyrobów gotowych
    • Koordynacja transferów miedzy fabrykami
    • Kontrola terminowości realizacji zleceń produkcyjnych
    • Zapewnienie wykonalności planu produkcji zgodnie z zamówieniem klienta
    • Optymalizacja procesu planowania oraz receptur produkcyjnych
    • Przygotowywanie analiz dotyczących obszaru planowania produkcji
    umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji,
    bonus uzależniony od wyników pracy,
    dofinansowanie na święta Bożego Narodzenia,
    dofinansowanie urlopu,
    prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
    kartę sportową,
    ubezpieczenie na życie
    możliwość rozwoju,
    transport do i z pracy na trasie Fabryka – Centrum Łodzi,