Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Planowania Produkcji

Genpact PL

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • długoterminowe planowanie produkcji na podstawie planów sprzedaży i zapasów klientów lub zamówień

  • zapewnienie optymalnego poziomu zapasów wyrobów gotowych

  • analiza i elastyczne reagowanie na zamówienia klientów poprzez zmiany w planie produkcyjnym

  • przygotowywanie analiz poziomu wykorzystania mocy produkcyjnych fabryki dla potrzeb klientów oraz realizacji planu biznesowego

  • kontakt z klientem zagranicznym (język angielski)

  • analizowanie stanów potencjalnych pozostałości opakowań i surowców

  • optymalizacja procesu planowania produkcji i obsługi klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • mile widziana znajomość systemu SAP/ APO, Power BI

  • bardzo dobra obsługa pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)

  • umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego ustalania priorytetów

  • analityczne myślenie

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość uczestnictwa w nowych projektach;

  • Możliwość rozwoju;

  • Dodatkowe bonusy (LuxMed, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe dni urlopu, polityka rowerowa)

Genpact PL

Genpact jest liderem globalizacji usług i technologii oraz pionierem w zakresie zarządzania procesami biznesowymi dla firm na całym świecie. Współpracujemy z ponad 800 klientami wykorzystując inteligentnie skonstruowane procesy, analizy i technologie. Oferujemy szeroką gamę usług branżowych. Należą do nich finanse i rachunkowość, ubezpieczenia i bankowość, zakupy & zarządzanie łańcuchem dostaw, obsługa klienta, aplikacje korporacyjne, zarządzanie infrastrukturą IT, zarządzanie zamówieniami.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Specjalista ds. Planowania Produkcji

Poszukujemy kandydatów chętnych do pracy dla świetnej organizacji i naszego klienta - firmy Unilever.

Przewiń do profilu firmy

As an Equal Opportunity Employer – we encourage you to apply to this opening position(s) with your preferred CV format. Please note that Genpact does not impose any CV format nor do we require you to enclose, a photograph to your CV as part of the application process. It is the candidate’s absolute discretion if he/she chooses to upload a CV with or without a photograph enclosed.