Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Produkcji

Ajinomoto Poland Sp. z o.o.O firmie

Ajinomoto Poland Sp. z o.o.

Jana III Sobieskiego 6

Małkinia Górna (pow. ostrowski)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i optymalizacja planów produkcyjnych dla fabryki oraz firm współpracujących w oparciu o dane z działów współpracujących

  • Uczestnictwo w cyklach planistycznych mających na celu zmniejszanie różnic pomiędzy planami, a realną sprzedażą

  • Przygotowywanie raportów dotyczących planów produkcyjnych

  • Raportowanie zużyć i przepływów materiałowych dotyczących zewnętrznych firm współpracujących do systemu IT

  • Odpowiedzialność za przeprowadzanie miesięcznych inwentaryzacji w magazynach wewnętrznych i zewnętrznych dostawców półproduktów oraz analiza wynikłych różnic

  • Koordynacja zamówień półfabrykatów w celu utrzymania właściwego poziomu zapasów magazynowych i zapewnienia ciągłości produkcji

  • Przestrzeganie ustalonych zasad postępowania wynikających z posiadanych systemów zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem i higieną pracy oraz bezpieczeństwem żywności (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS, BRC, IFS, RSPO)

Nasze wymagania

  • Znajomości zagadnień dot. zarządzania zapasami oraz proces planowania produkcji

  • Podstawowej wiedzy z zakresu zarządzania projektami

  • Znajomości obsługi systemu klasy ERP (preferowany SAP)

  • Obsługi MS Excel na poziomie zaawansowanym

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętności analitycznych

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (lub w trakcie ostatniego roku studiów)

  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na tożsamym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Możliwości rozwoju zawodowego w firmie, która jest częścią japońskiej korporacji Ajinomoto Group i inwestuje we wdrażanie optymalnych rozwiązań i nowoczesnych technologii

  • Przyjazną atmosferę pracy

Ajinomoto Poland Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji i dystrybucji zup oraz dań instant z makaronem. Firma zarządza markami SAMSMAK, OYAKATA, YUMYUM oraz jest producentem asortymentu produktów marek własnych. We wdrażaniu zaawansowanej technologii produkcji i oferowaniu produktów spełniających oczekiwania klienta oraz docelowych konsumentów dań i zup instant z makaronem korzysta z bogatego doświadczenia korporacji Ajinomoto Group której jest częścią. Proces produkcji odbywa się w zakładzie produkcyjnym w Małkini Górnej w oparciu o najwyższe standardy jakościowe i spełnia on wymogi zgodnie z certyfikatami jakości ISO 9001, ISO 14001, BRC, IFS.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy