Oferta pracy

Specjalista ds. planowania produkcji

U Jędrusia

U Jędrusia

306

Morawica (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie planu produkcji oraz jego aktualizacja

  • Ścisła kontrola i raportowanie realizacji planu

  • Analiza dostępności materiałów i zasobów, optymalizacja zapasów

  • Analiza obciążenia linii produkcyjnej i ustalanie priorytetów produkcyjnych

  • Zapewnienie płynnej realizacji zamówień klientów

  • Przygotowywanie raportów i analiz

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Doświadczenie związane z planowaniem produkcji

  • Wiedza z zakresu łańcucha dostaw, w tym procesu produkcyjnego

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Zdolność analitycznego myślenia, samodzielność

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programów do harmonogramowania

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Współpracę z otoczeniem biznesowym

  • Pakiet benefitów – dofinansowanie karty MultiSport, grupowe ubezpieczenie PZU, paczki okolicznościowe na Święta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazny i pomocny zespół pełen pasjonatów swojej pracy

  • Finansową nagrodę roczną i premię kwartalną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

U Jędrusia

„U Jędrusia” Sp. z o.o. to wiodący producent gotowych dań obiadowych współpracujący w większością sieci handlowych w Polsce i Europie. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów do naszego zespołu liczącego ponad 800 osób.

Przewiń do profilu firmy