Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds Planowania Produkcji (MPS Planning Specialist)

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 17.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zadania:

    1. Bezpośrednia i ścisła współpraca z podległymi fabrykami w kontekście:
      - Optymalizowania planu produkcji w ujęciu tygodniowym przy uwzględnieniu dostępnych mocy produkcyjnych, ograniczeń produkcyjnych (postojów remontowych, postojów inwestycyjnych itd.) jakościowych, technologicznych i zasobów ludzkich
      - Analizy kluczowych mierników planistycznych i produkcyjnych w celu podjęcia działań usprawniających
    2. Przygotowanie optymalnego i wykonalnego planu produkcji przy wykorzystaniu oprogramowania APO (fabryki) lub Excel (Co-Man) w horyzoncie 18 miesięcy.
    3. Przygotowywanie odpowiednich zestawień i raportów dla Europejskiego Centrum Kompetencji.
    4. Przygotowanie odpowiednich raportów wykorzystania mocy linii produkcyjnych w ujęciu długoterminowym – wspomaganie planowania CAPEX
    5. Ścisła współpraca z Supply Planning Section
    6. Ścisła współpraca z Dziennymi Planistami Produkcji
    7. Aktywny udział przy zmianach sourcingowych
    8. Zapewnienie właściwego przepływu komunikacji pomiędzy Sekcją Planowania MPS/Co-Man a fabrykami, Sekcją Supply Planning, Sekcją Planowania Operacyjnego, Sekcją rozwoju i Zarządzania Projektami
    9. Zapewnienie właściwych ustawień Master Data

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne, statystyka, ekonometria
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – Excel, Outlook, Power point
    • Język angielski w stopniu bardzo dobrym, pozwalający na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku biznesowym
    • Doświadczenie minimum 1-2 lata pracy w zespole w obszarze planowania produkcji
    • Mile widziana znajomość środowiska SAP
    • Umiejętność pracy w zespole, umiejętności organizacyjne i interpersonalne
    • Rozwinięte umiejętności analityczne
    • Mile widziana znajomość j. francuskiego

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży FMCG
    • Ambitne wyzwania zawodowe
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Miłą atmosferę pracy
    • Bogaty pakiet socjalny

    Miejsce pracy:

    Toruń