Specjalista ds. Planowania Produkcji

DOT2DOT S.A.

  • Nowy Konik (pow. miński)

    Nowy Konik (pow. miński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie terminowej realizacji zleceń i optymalnego wykorzystania mocy produkcyjnych poprzez monitorowanie poziomu zapasów

  • harmonogramowanie produkcji oraz nadzór nad realizacją planu produkcji

  • analiza realizacji planu produkcji

  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w celu kompleksowej realizacji zamówień

  • sporządzanie raportów oraz analiz dotyczących planowania, realizacji zleceń i zapasów

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

  • znajomość MS Excel na poziomie dobrym

  • doświadczenie w planowaniu i organizacji produkcji

  • komunikatywność i samodzielność

  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • program wdrożenia do organizacji

  • dodatki do zakwaterowania w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Grupa DOT2DOT powstała z połączenia czołowych polskich firm z obszaru produkcji opakowań, które realizują najbardziej skomplikowane projekty i globalne kontrakty w tym zakresie. Ponad 30 lat doświadczenia w branży daje nam miano jednego z liderów w produkcji opakowań w Polsce.

Dużą wagę przykładamy do BHP oraz ekologii. U nas możesz zdobywać swoje doświadczenie zawodowe w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze oraz skorzystać z fajnych benefitów : )

Jeśli jesteś osobą, dla której nie ma problemów tylko są wyzwania, a także lubisz pracować w sposób dynamiczny oraz szukasz odpowiedniej dla siebie ścieżki zawodowej zajrzyj do nas! W DOT2DOT mamy coś dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy