Ta oferta pracy jest nieaktualna od 183 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania Produkcji

  • Oława, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 22.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Progresso

    Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Planowania Produkcji

    Miejsce pracy: Oława
    Region: dolnośląskie

    Obowiązki:

    • Tworzenie krótko- i długoterminowych planów produkcyjnych,
    • Planowanie przebiegu procesów produkcji, tworzenie planów oraz ustalanie priorytetów dla poszczególnych zmian,
    • Opracowywanie szczegółowego planu i harmonogramu produkcji dla poszczególnych maszyn i urządzeń oraz kontrola jego realizacji,
    • Kontrola wydajności produkcyjnej,
    • Nadzór nad stanami magazynowymi,
    • Aktualizacja zamówień od Klientów,
    • Raportowanie

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku planisty w firmie produkcyjnej min. 1 rok,
    • Wykształcenie wyższe,
    • Znajomość języka angielskiego,
    • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
    • Doskonałe zdolności organizacyjne, analityczne i interpersonalne,
    • Terminowość i zaangażowanie

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowa o pracę,
    • Pracę w nowoczesnym zakładzie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

    Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz LM
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o zamieszczenie klauzuli ochronie danych osobowych.

    [Certyfikat MPiPS: 540]