Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania Produkcji

  • Oława, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 22.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Progresso

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Planowania Produkcji

Miejsce pracy: Oława
Region: dolnośląskie

Obowiązki:

  • Tworzenie krótko- i długoterminowych planów produkcyjnych,
  • Planowanie przebiegu procesów produkcji, tworzenie planów oraz ustalanie priorytetów dla poszczególnych zmian,
  • Opracowywanie szczegółowego planu i harmonogramu produkcji dla poszczególnych maszyn i urządzeń oraz kontrola jego realizacji,
  • Kontrola wydajności produkcyjnej,
  • Nadzór nad stanami magazynowymi,
  • Aktualizacja zamówień od Klientów,
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku planisty w firmie produkcyjnej min. 1 rok,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • Doskonałe zdolności organizacyjne, analityczne i interpersonalne,
  • Terminowość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowa o pracę,
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz LM
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się