Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Planowania Produkcji

UFI Filters Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

UFI Filters Poland Sp. z o.o.

Północna 14

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie długo i krótkoterminowych planów produkcyjnych w oparciu o zapotrzebowanie klientów oraz utrzymywanie ustalanych miesięcznych stanów magazynowych.
  • Harmonogramowanie dziennej produkcji na podstawie zamówień, prognoz sprzedaży, dostępnych zasobów produkcyjnych i materiałów.
  • Dzienne monitorowanie realizacji planów produkcyjnych i ich aktualizacja.
  • Nadzór planowanych wysyłek do klientów i aktualizacja planów produkcyjnych.
  • Analiza prognoz sprzedaży i regularnej kontroli stanów magazynowych wyrobów gotowych.
  • Tworzenie zleceń produkcyjnych w systemie ERP (JDE), kontrola poprawności deklaracji zleceń produkcyjnych i zamykanie zleceń produkcyjnych.
  • Przygotowanie danych i raportów realizacji planów produkcyjnych.
  • Analiza posiadanych zasobów (surowców, materiałów, opakowań).
  • Aktualizacja danych produkcyjnych w systemie JDE (minimum produkcyjne, czas produkcyjny, serie, itp.).
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości produkcji i terminowej realizacji zamówień klientów.
  • Przeglądy procesów i udział w pracach nad ich usprawnieniem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów kierunków ścisłych lub inżynierskich.
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z obszarem logistyki i łańcucha dostaw.
  • Wiedza o działanie kalkulacji MRP.
  • Umiejętności korzystania z oprogramowania pakietu Microsoft Office.
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel.
  • Płynne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie.
  • Zdolność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio przez UFI Filters).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z posiadanym doświadczeniem i kwalifikacjami.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPK).
  • Przyjazne, dobrze zorganizowane środowisko pracy działające w oparciu o najwyższe standardy.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji inwestującej w najnowsze technologie.
  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

Firma UFI Filters została założona w roku 1971 i jest światowym liderem w obszarze systemów filtrowania. Produkujemy szeroki wachlarz wyrobów do różnych branż, od branży samochodowej, lotniczej, morskiej, hydraulicznej, po wyspecjalizowane rozwiązania dla przemysłu. Nasza firma jest ceniona ze względu na swoje innowacyjne produkty oraz know-how.

Produkty UFI można znaleźć w pojazdach Ferrari, F1, czy np. w europejskim statku kosmicznym ExoMar.

Specjalista ds. Planowania Produkcji, Północna 14, Opole